Kurumsal

+90 216 999 21 33

İşimiz, Proje yönetimi ve inşaat teknikleri konusunda, bilgi birikimine, uluslararası iş deneyimi ve disipline sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren merkez ve şantiye kadroları ile kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunarak, müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektedir. İleri teknolojiyi doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini tüm projelerimizde uygulamak en önemli ilkemizdir.

 

Sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunup, çarpık ve kaçak  yapılaşmanın önüne geçmek için, Kentsel dönüşüm projeleri için çalışmalar projeler yürütmekteyiz.

 

Değerlerimiz; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımızla birlikte koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve yeniden yarattıklarımız aracılığıyla toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür.

 

Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek işimizin en önemli parçasıdır.

Yapı inşası gibi kalıcı değerler üretme sorumluluğunun bilincinde olan firmamız kurulduğu ilk günden bu yana güven inşa etmeyi ilke edinmiş, kalite ve estetiği de güven yapı taşları üzerine oturtmayı başarmıştır. Her geçen gün büyüyen kadrosuyla ve  değişmeyen kalite anlayışıyla kurulduğu günden bu yana sayısız projelere imza atmıştır.

© 2017 by Genç  Dünya Group Her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanamaz.

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle

Adres : İnönü Mahallesi Kartal Caddesi No:48 Ataşehir/İstanbul

 

Telefon : +90 216 999 21 33

Email    : info@gencmimarlik.com