Market Ekipmanları ve Soğutma
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

+90 216 999 21 33

Market Ekipmanları

Faaliyetlerini İstanbul’daki üretim tesisinde sürdüren Genç Lego, yenilikçi raf sistemi ve teşhir elemanları çözümleri ile bir yandan Türkiye’deki çok uluslu perakendecilik markaları tarafından tercih edilirken , yurt içindeki başarısını ihracat alanında da göstermiş ve hali hazırda üretiminin % 50’sini ihraç eder konuma gelmiştir. 

Başta Fransa olmak üzere, İsviçre, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan , Dubai , Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Libya , Güney Kıbrıs Türk Cumhuriyeti , Kuzey Irak gibi Orta Doğu ve Avrupa’nın önemli 48 ülkesine ihracat yapmaktadır.

Genç Lego, süper/hiper market, akaryakıt istasyonları, tekstil, kozmetik, yapı market, elektronik market, eczane, kültür, depolama alanlarına dönük geniş ürün yelpazesi ve yaratıcı çözüm önerileri ile hizmet vermektedir. 

Daha Fazla Göster
Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Sektörde yılların deneyimine sahip kadrosu ile Endüstriyel soğutma sektöründe faaliyetlerine başlamış olan firmamız kısa bir sürede ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde birçok başarılı projeye imza atmıştır. 
Soğutma tekniğinde sürekli olarak artış gösteren müşteri talepleri geleceğe yönelik tasarlanmış ürünleri gerekli kılmaktadır. 
Müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ekoloji ve ekonomi arasında optimal uyumu baz alarak, optimum soğutma gücü, düşük gürültü seviyeleri, az işletme giderleri Enerji Soğutma olarak imalat ve teknolojik kriterlerimizi oluşturmaktadır. Enerji Soğutma 'toplam kalite yönetimi'ni gerçekleştirmeye odaklanmış kalifiye işgücü ve uzman mühendis kadrosuyla, sektörün liderleri arasındaki konumunu her geçen gün pekiştirmekte, pazar payını artırmaktadır.

Daha Fazla Göster

© 2017 by Genç  Dünya Group Her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanamaz.

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle

Adres : İnönü Mahallesi Kartal Caddesi No:48 Ataşehir/İstanbul

 

Telefon : +90 216 999 21 33

Email    : info@gencmimarlik.com